پروژه آمار نظرسنجی درباره عطار نیشابوری

مطالب دیگر:
تحقیق در مورد نویسنده قرآن کیست تحقیق در مورد نور و امواج الکترومغناطیس تحقیق در مورد نيروي انساني و بهره وري كسب و كار تحقیق در مورد نيروي خلا يا گرانش تحقیق در مورد نيروگاهها و پستهاي برق 29 ص تحقیق در مورد نيش زنبور عسل در درمان انواع بيماري ها تحقیق در مورد نيكل تحقیق در مورد نگاهي اجمالي به اصول تبليغاتي صنعت جهاني توريسم و جايگاه ايران تحقیق در مورد نکته حلقه باز در محیط های واقعی برا ی پو 143 ص تحقیق در مورد نگاهي به داستان رستم و سهراب و عملكرد قهرمانان آن تحقیق در مورد نگاهي اجمالي به اهميت اجتماعي ورزش 18 ص تحقیق در مورد نگاهي به رشد اقتصادي و اشتغال در فرانسه 26 ص تحقیق در مورد نگاهی به تاریخ هخامنشی تحقیق در مورد هارد ديسك تحقیق در مورد هخامنشيان تحقیق در مورد هر يك از ما يك نهال را حفظ كنيم تحقیق در مورد هر که نفسي را از مرگ نجات دهد مانند آن است که همه مردم را حي تحقیق در مورد هرس 16 ص تحقیق در مورد هزينه يابي بر مبناي فعاليت تحقیق در مورد هنروتمدن اسلامی در دوران قاجار
کلیات تحقیق در این گزارش با به کارگیری نظرسنجی تلفنی و بدست آوردن آمارها، پردازش و تحلیل علمی آنها، به مناسبت سال روز بزرگداشت عطار نیشابوری سعی شده است تا به میزان شناخت پاسخگویان از این شخصیت بزرگ ادبی عرفانی ایران دست یافت. این گزارش حاصل جمع آوری|41009781|cxo
هم اکنون فایل با موضوع پروژه آمار نظرسنجی درباره عطار نیشابوری آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

کلیات تحقیق

در این گزارش با به کارگیری نظرسنجی تلفنی و بدست آوردن آمارها، پردازش و تحلیل علمی آنها، به مناسبت سال روز بزرگداشت عطار نیشابوری سعی شده است تا به میزان شناخت پاسخگویان از این شخصیت بزرگ ادبی عرفانی ایران دست یافت.

این گزارش حاصل جمع آوری پاسخ 1201نفر از مردم تهران به پرسشنامه تهیه شده توسط واحد نظرسنجی تلفنی مركز مطالعات و تحقیقات رسانه ای موسسه همشهری است. این افراد به صورت تصادفی و بر اساس مراجعه به فهرست شماره تلفن ها (از 22000000 الی 88999999) انتخاب شدند. در این گزارش نظر كسانی كه تمایل به پاسخگویی به تمام پرسش های تحقیق را داشته اند، منعكس شده است.

اهداف تحقیق

روش نظرسنجی

زمان اجرای نظرسنجی

پرسشنامه نظرسنجی

چكیده:

جنس پاسخگویان

سن پاسخگویان

سطح تحصیلات پاسخگویان

آگاهی پاسخگویان از سالروز بزرگداشت عطار

مشهورترین اثر عطار نیشابوری از نظر پاسخگویان

نظر پاسخگویان آرامگاه عطار كجاست

بازدید پاسخگویان از آرامگاه عطار نیشابوری