پروژه آمار نظرسنجی تلفنی از مردم درباره محرم وعزاداری

مطالب دیگر:
📃پاورپوینت پالايش مختصات برنامه (فصل هفتم کتاب سيستم هاي اطلاعات مديريت رضائیان)📃پاورپوینت پايگاه داده ويژه XML📃پاورپوینت استراتژی اقیانوس آبی📃تحقیق طراحی فضای شهری📃تحقیق طراحی معماری کلینیک دندانپزشکی📃تحقیق چرا برخي از روابط سرانجام خوبي ندارند؟📃تحقیق اصول‌ یادگیری و انگیزش نزد کارمندان و مراجعین📃تحقیق مشخصه اعتیاد📃تحقیق رشد جمعيت، اقتصاد شهر و تعداد جمعيت دانش آموزي شهر يزد📃تحقیق مشخصات و ويژگي هاي فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي سكونت گاه هاي خودرو📃تحقیق بلوغ، تولد ديگر📃تحقیق مفهوم مشاركت انتخاباتي در جامعه📃تحقیق احكام و مسائل جرم سياسي📃تحقیق جامعه شيعه در مدينه نخاوله📃پاورپوینت کنترل مدرن📃پاورپوینت فن آوری اطلاعاتIT در کاربردهای امنیتی پلیس📃تحقیق آلبالو📃تحقیق بادام📃پاورپوینت نقشه برداری📃پاورپوینت خلاصه کتاب شبكه‌ هاي كامپيوتري تالیف اندرو تننبام ترجمه پدرام و ملكيان و کریم زادگان مقدم
طرح نظرسنجی حاضر،‌پژوهشی در ارتباط با برپایی مجلس عزاداری امام حسین و نظرات مردم در مورد شیوه عزاداری برای امام حسین (ع) به اجرا درآمده است كه یافته هایی از این طرح به دست آمده است كه در این بخش،‌به مهمترین قسمت های آن پر داخته شده است. 1- |41009780|cxo
هم اکنون فایل با موضوع پروژه آمار نظرسنجی تلفنی از مردم درباره محرم وعزاداری آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

طرح نظرسنجی حاضر،‌پژوهشی در ارتباط با برپایی مجلس عزاداری امام حسین و نظرات مردم در مورد شیوه عزاداری برای امام حسین (ع) به اجرا درآمده است كه یافته هایی از این طرح به دست آمده است كه در این بخش،‌به مهمترین قسمت های آن پر داخته شده است.

1- 35 درصد پاسخگویان را مردان و 65درصد را زنان تشكیل داده اند

2- 16 درصد از پاسخگویان دارای مدرك كارشناسی و بالاتر و 42 درصد دارای مدرك دیپلم و 6 درصد بی سواد هستند.

3- معادل 37% از پاسخگویان با رفتن به هیات و تكایا، 20% با رفتن به مساجد، معادل 15% با خواندن دعا،‌ نماز و زیارت نامه ها و یا از طریق تلویزیون و 11% با رفتن به جلسات سخنرانی عزاداری می كنند.

4- از میان 814 نفر پاسخگو كه بعضی از شیوه های عزاداری را قبول ندارند، 31% سنت های غلط (علم كشی‌،‌ قمه زنی،‌ لخت سینه زدن و.....)، 18% عدم رعایت همسایگان (صوتی و محیطی و...)، 17% مخدوش شدن ارزش های دینی (عمدتا) حجاب در ازدحام جمعیت و 3% استفاده از آلات موسیقی جدید را در مراسم عزاداری تایید نمی كنند.

5- معادل 53% از پاسخگویان با روش مداحی فعلی موافق نیستند و 38% با روش مداحی فعلی موافق هستند و 9% در این باره نظری ندارند.

6- معادل 55% از پاسخگویان الگو برداری از موسیقی های روز و استفاده از آلات موسیقی نا متعارف،‌ 28% عدم تطابق محتوای نوحه ها با ارزش های اسلامی و غیر معنوی بودن آن ها،‌ 11% بزرگ نمایی های بیهوده و 6% فریاد زدن و داد كشیدن مداحان را از اشكالات روش مداحی فعلی اظهار كرده اند.

روش نظرسنجی

جامعه آماری

زمان اجرای نظرسنجی

جنس پاسخگویا

سن پاسخگویان

سطح تحصیلات

پاسخگویان به چه شیوه ای عزاداری می كنند

كارهایی كه در عزاداری مورد تایید پاسخگویان نیست

موارد نامناسب درشیوه های عزاداری از نظر پاسخگویان

پاسخگویان روش مداحی فعلی را می پسندند

اشكالاتی كه پاسخگویان در روش مداحی فعلی می بینند